NASZ ZESPÓł 1 SIEć

 

Dorotha

CREATIVE MANAGER FURLAB

POLAND

Dorota Goldpoint, ulubiona projektantka wielu polskich gwiazd. Doskonale rozumie kobiety i odkrywa ich indywidualne piękno, niezależnie od wieku czy rozmiaru. Po sukcesie na Paryskim Fashion Week często pokazuje się w Polsce. Jest doceniana przez klientki lubiące luksus oraz minimalizm. Znakiem charakterystycznym dla jej kolekcji są: szlachetność tkanin, staranne wykonanie oraz nowoczesna wizja klasyki w połączeniu z francuską nonszalancją. Używa wyłącznie naturalnych tkanin takich jak: jedwabie, kaszmiry, wełny, naturalne skóry i wyrafinowane futra. Jej moda podkreśla wagę własnego stylu i wiarę w wewnętrzne piękno.

 

 

Django

DYRRECTOR KREATYWNY FURLAB

HOLANDIA

Wkrótce po ukończeniu akademii designu Artemis w Rotterdamie, Django wziął udział w programie telewizyjnym Project Runway jako jeden z zawodników. Po wygranej w finale reality show w 2007 roku, wykorzystał zdobytą popularność do wypromowania swojej marki modowej, plasującej się w segmencie ekskluzywnym. W 2010 roku nawiązał kontakt z FURlab, by zdobyć wiedzę o projektowaniu futer. Natychmiast dostrzegł potencjał tej naturalnej materii w projektowaniu mody.

W 2012 roku Django objął stanowisko dyrektora kreatywnego FURlab z misją promowania rzemiosła ręcznego i wspierania młodych projektantów w zdobywaniu doświadczenia w projektowaniu i szyciu futer. W FURlab Django kładzie nacisk na innowacyjność i produktywność jako klucz do przetrwania profesji rękodzielniczej i jej rozwoju.

 

FURlab to międzynarodowy zespół fachowców z różnych dziedzin. Łączy nas wspólna pasja jaką jest futro. Nasze atelier prowadzą projektanci, którzy tworzą niepowtarzalne kolekcje pod szyldem własnych marek i inspirują całą branżę modową. Wysoko wykwalifikowani kuśnierze wnoszą do tego procesu, kunszt tradycji związanej ze swoim zawodem, co jest niezbędne przy nowoczesnym projektowaniu i stosowaniu skomplikowanych technologii. Właśnie tak w FURlab tradycja łączy się z innowacją. Dział PR FURlab tworzą doświadczeni specjaliści w dziedzinie komunikacji. Są oni odpowiedzialni za budowanie transparentnego i interesującego przekazu o futrach. Cały zespół FURlab działa w ramach sieci instytucji projektowych, takich jak: Saga Design Center, Kopenhagen Studio czy Studio NAFA.