NASZA

OFERTA I DZIAłANIA

 

 

Atelier FURlab
W atelier FURlab znajdziesz bogate kolekcje futer oraz informacje dotyczące nowych technologii. Przygotowujemy w nich próbne serie ubrań dla naszych partnerów ze świata mody i organizujemy warsztaty. Właśnie tutaj zespół projektantów i kuśnierzy, we współpracy z naszymi partnerami modowymi, opracowuje innowacyjne rozwiązania z użyciem futer.

Warsztaty
Organizujemy warsztaty na różnych poziomach i kierujemy je do studentów, projektantów, akademii, domów mody oraz sprzedawców detalicznych. Warsztaty organizowane są w naszych atelier lub u klienta. Oferujemy standardowe moduły i warsztaty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Salon wystawowy FURlab
W salonie wystawowym FURlab prezentujemy stroje stworzone we współpracy z naszymi partnerami modowymi. Jest to doskonałe źródło inspiracji dla stylistów z czasopism, programów TV oraz osobowości ze świata telewizji i filmu. Zainteresowanym stylistom wypożyczamy odzież z naszego salonu.

Program aktywizacji młodych projektantów
Futro to kosztowny materiał, zwłaszcza dla młodych projektantów, dlatego wychodzimy im naprzeciw i proponujemy program aktywizacji młodych projektantów. Jeżeli jesteś młodym projektantem i chcesz zrealizować własny pomysł z wykorzystaniem futra, możesz się ubiegać o nasze dofinansowanie.

Pomoc dla detalistów
Nie tylko wyspecjalizowane sklepy futrzarskie, ale również punkty sprzedaży detalicznej zajmują się handlem futrami. W Furlab oferujemy specjalistyczną pomoc właścicielom sklepów z modą. Mówimy im, gdzie uzyskać sprawdzone informacje o pochodzeniu futer i gdzie dokształcić swój personel. Uczymy, jak podnosić świadomość konsumentów.

Doradztwo oferowane prze Furlab
Oferujemy pomoc domom i producentom mody w dotarciu do futer spełniających najwyższe standardy etyczne. Służymy radą w sprawach związanych z odpowiedzialnością społeczną, np. dotyczącą wymagań środowiskowych. Kontaktujemy producentów mody z zakładami działającymi w oparciu o transparentną politykę odpowiedzialności społecznej.

Dział PR w FURlab
Nasz dział PR to centrum komunikacji Furlab. Tutaj tworzymy społecznościowe oraz tradycyjne kampanie medialne. Organizujemy specjalne wydarzenia, takie jak: pokazy mody, seminaria poświęcone trendom, wyjazdy dla przedstawicieli prasy i wizyty na fermach futrzarskich. Jesteśmy otwarci na dialog i współpracę z mediami, światem mody oraz konsumentami. 

tasje