Nasza filozofia trzech ‘i’ – inspiracja, innowacja oraz informacja


Inspiracja
Inspiracja jest początkiem postępu i innowacji. Podsycamy ją, przedstawiając nowe oblicze futra, wypracowane w ciągu ostatnich lat na warsztatach, wykładach, seminariach, webinerach oraz podczas tradycyjnych kampanii medialnych i społecznościowych. Wspieramy wszystkich, którzy chcą doświadczyć fascynującego kontaktu z nowoczesnym futrem.


Innowacja
Innowacja pochodzi od inspiracji. Projektanci nieustannie odkrywają nowe metody pracy z futrem. Tworzą własne projekty w oparciu o indywidualne filozofie estetyki. Kreują niepowtarzalne kolekcje, zmieniając metody pracy, efekty optyczne i struktury. Ten nieustający proces ma duże znaczenie dla przyszłości futra, jako materiału wykorzystywanego w modzie. Inspiracja jego możliwościami jest iskrą, która rozpala chęć pójścia o krok dalej. Współpracujemy z ludźmi, którzy pragną uczestniczyć w tej twórczej wymianie energii.

Informacja
Praca z futrem oraz noszenie futra wymaga świadomości i wiedzy, dotyczącej jego pochodzenia oraz sposobu wytwarzania. Edukowanie i informowanie naszych partnerów ze świata mody oraz konsumentów, to jedno z naszych podstawowych zadań. Jesteśmy wiarygodni i transparentni. Dajemy gwarancję, że korzystamy tylko z takich futer, które zostały pozyskane w sposób spełniający najwyższe standardy etyczne.

 

NASZ

MISJA