FURLAB

GDZIE FUTRO SPOTYKA SIĘ Z MODĄ

 

o

nas

 

Magia futra


Naturalne futro jest jednym z najbardziej znanych i wszechstronnie wykorzystywanych materiałów w świecie mody oraz projektowaniu wnętrz. Inspiruje słynne marki modowe i wiodących projektantów. Jego naturalna faktura oraz objętość, tworzą wyjątkowe wrażenia estetyczne i otwierają drogę do innowacyjnych projektów. Dzięki nowoczesnym technologiom wytwarzania, futro stało się lżejsze i bardziej miękkie w dotyku. Lepiej łączy się z innymi tekstyliami, co przekłada się na jego innowacyjny wygląd. Jest naturalne i biodegradowalne. Nadaje się do wielokrotnego użytku.
 

W FURlab mamy jasną misję. Chcemy obdarować magią futra wszystkich ludzi otwartych na odkrywanie jego piękna i możliwości. Zarówno tych zajmujących się modą oraz projektowaniem, jak i naszych klientów. Partnerom, ze świata mody, oferujemy wsparcie w poszukiwaniu własnej drogi w fascynującym świecie futer. Konsumentom zaś prezentujemy najnowsze kolekcje z całego świata.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat magii futra wybierz swój ulubiony kraj i dotrzyj do wiadomości na temat futra, projektantów pracujących z futrami, gwiazdami i innymi nowościami dotyczącymi futra.

GDZIE

JESTEŚMY

 

DOWIEDZ

SIĘ WIĘCEJ

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej misji, etyki zespołu i nowości, skorzystaj z menu głównego

5